3,464
Dziś Piątek
2023-03-24

Dowiedz się, które podmioty gospodarcze w gminie Gorzów Wielkopolski Miasto opublikowały największą ilość przetargów

Aktualizacja: dzisiaj12:25
Zespół OWG-info
Udostępnij artykuł:
MAR_mezczyzna usmiechniety_1000x550.jpg

NA DZISIAJ – 2023-03-24 Podmioty gospodarcze, które opublikowały najwięcej przetargów w gminie Gorzów Wielkopolski Miasto

Opis
Artykuł prezentuje podmioty gospodarcze, które opublikowały najwięcej przetargów. Informacje uwzględniają przetargi publikowane w BZP (Biuletynie Zamówień Publicznych), TED (Tenders Electronic Daily), jak również na najpopularniejszych stronach zamieszczających przetargi.
Zasady i procedury ogłaszania przetargów wynikają z Ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2019 poz. 2019 z póź. zm.). Określa ona m.in. próg (obecnie jest to 130 000 PLN) powyżej którego instytucje mają obowiązek stosowania procedur przetargowych, tj. m.in. opublikowania ogłoszenia w BZP.
Dane w artykule są oparte na systemie klasyfikacji zamawianych towarów oraz usług, czyli Wspólnym Słowniku Zamówień CPV (ang. Common Procurement Vocabulary), który obejmuje ok. 9 tys. pozycji. W naszym serwisie owg.pl zgrupowaliśmy je w 873 kategorie i to właśnie one są podawane w rankingach.
Informacje ogólne
1.Analizę wykonano: 2023-03-24 godz: 12:27:56
2.Ilość wszystkich firm w gminie Gorzów Wielkopolski Miasto wynosi: 29773
3.Ilość firm AKTYWNYCH w gminie Gorzów Wielkopolski Miasto wynosi: 15732
Pierwsze miejsce
Wśród najbardziej aktywnych, pod względem publikowanych ogłoszeń przetargowych, inwestorów w gminie Gorzów Wielkopolski Miasto, możemy zauważyć, że w przedziale 1-24 marzec 2023 KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA ODDZIAŁ TERENOWY W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM ma 103 ogłoszone przetargi, co daje mu bardzo wyraźną przewagę nad drugim miejscem w zestawieniu.
Drugie miejsce
Drugą pozycję w zestawieniu zajmuje PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, ponieważ inwestor ten na dzień dzisiejszy ma ogłoszonych 25 przetargów.
Trzecie miejsce
23 zamieszczone przetargi na dzisiaj daje trzecie miejsce i przypada ono inwestorowi o nazwie – MIEJSKI ZAKŁAD KOMUNIKACJI W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
Podmioty gospodarcze o największej liczbie przetargów w gminie Gorzów Wielkopolski Miasto – marzec 2023

W REGIONACH Panorama regionu – odkryj, które podmioty gospodarcze opublikowały najwięcej przetargów

Wybierz region:
Trwa pobieranie danych...

HISTORIA Podmioty gospodarcze, które w ostatnich miesiącach opublikowały najwięcej przetargów w gminie Gorzów Wielkopolski Miasto

Wybierz okres:
Trwa pobieranie danych...

PROGNOZA Podmioty gospodarcze, które w przyszłości będą mieć najwięcej przetargów w gminie Gorzów Wielkopolski Miasto

Wybierz okres:
Trwa pobieranie danych...